ACER Taşınabilir Modelleri İçin İndirim Müjdesi Geldi!

Karantina günlerinde evlere hapsolanların keyifli bir biçimde vakit geçirebilmesi adına teknoloji devleri faaliyetlerine hız vermişlerdir. Bu bağlamda Acer’in taşınabilir modelleri yakın bir zamanda indirimli olarak piyasaya sunulacaktır. Sunulacak olan ürünlerde birçok yeniliğe gelişmeye şahit olacağız. Bu sayede teknolojinin ne kadar ilerlemiş olduğunu ACER ürünlerinde görme fırsatını yakalayacağız.

Taşınabilir modeller anlamında Acer yakın bir süre zarfında SWIFT 7 ve SWIFT 5 modellerini indirimli olarak teknoloji severlerle buluşturacaktır. Bu bakımdan yeni modeller birçok kullanım özelliğini de içermektedir. Taşınılabilir olması nedeniyle kullanıcıların satın aldıkları ürünü istedikleri yere rahatça götürebilmeleri söz konusudur.

Bunun yanında ise kullanıcılarına uzun pil ömrü vaat ettikleri söylenebilir. Bu nedenle de şarja takmak için priz aramak durumunda kalmayacaksınız. Bir başka özelliği ise modellerin oldukça hafif olmasıdır. İki modelin de ağırlığı 1 kg’nin altındadır. Bu da ürünlerin rahat bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanımaktadır.

SWIFT 7 ve SWIFT 5 ürünlerini piyasada bulunduran Acer, ürünlerin şık bir tasarıma sahip olmasına büyük önem vermiş gibi duruyor. Bunun yanında %92 oranında ekran gövde oranını da sunduğunu söyleyebiliriz. Böylece kullanıcıların ekran deneyiminin artırılmasına özen gösterilmiş. Ayrıca ince tuşlu klavyesi sayesinde parmaklarınızı yormama ve uzun süreli kullanım garantisi de vermektedir.

İşlemci ve hafıza özelliklerine değinilecek olursa Acer kullanıcıları için gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş. Yeni çıkaracağı modellerde i5-8200Y işlemcinin bulunduğu söylenebilir. Bundan farklı olarak 256 GB kapasiteli ürünlerin hızlı PC depolama özelliğinin olduğu da unutulmamalıdır. Ayrıca farklı cihazlarla iletişim halinde olabilme açısından çıkarılacak olan modellerin teknik detayları da Acer tarafından halledilmiş durumdadır.

14 inç boyutunda dokunmatik ekrana sahip SWIFT 5 modelinin ağırlığı 970 gram ve 14.9 mm inceliğindedir. HDMI kablo girişine de sahip olan ürünün fare ve diğer cihazları bağlayabilmek için USB girişleri de mevcuttur.

Acer’în indirim kampanyası kapsamında SWIFT 5 modelini 5.999 TL’ye ve SWIFT 7 modelini ise 8.599 TL’ye satın almanız mümkündür. Acer’in yakın zamanda modellerinde yeniden güncelleme yapması ise merakla ve ilgiyle beklenmektedir.