Bi’Dolu Tekno Dolu Dolu Geldi!

Hbr365.com editörlerinden bu yepyeni projede dolu dolu teknoloji konuşmaya geldik. Gün geçmeden yenilenen teknolojinin yanı sıra oyunlar, mobil app, sinema & dizi, internetin yenilikleri ve en yeni fikir hayatımızı kolaylaştıran girişimleri sizlere anlatmak için çabalayacağız.

Diğer projelerimizde olduğu gibi en hızlı olmaktansa en doğru olmayı tercih ettiğimiz için bugün bu platformlarda sizlerle büyümeye devam ediyoruz. Bi’Dolu Tekno‘da da aynı ilkelerimizi koruyup sizlere neyin ne olduğunu en doğru şekilde anlatmaya çalışacağız.

Peki Bi’Dolu Tekno’da Neler Olacak?

Teknolojinin En Son Haberleri

Hiç durmadan yenilenen teknolojide bugün işemize yaramasa yarın yarayacak yüzbinlerce fikir üretiliyor ve hayata geçiriliyor. Bu fikirlerden her gün haberdar olacaksınız.

En Son Çıkan Oyunlar

Son yıllarda bir hayli gelişen oyun sektörü artık gerçekçiliği bile aşmış durumda. Merakla beklenen oyun serilerinin devamları ve oyun yapımcılarının inanılmaz oyunlarının yenilerinin haberleri burada sizlerle olacak. Sadece bilgisayar oyunları değil, oyun konsolları ve mobil oyun haberleride burada.

İnternetin Yenilikleri

Hayatımızı kolaylaştıran mekanik teknolojinin yanında dahada ilerisi bulut teknoloji var! Hemde her yerden ulaşabileceğiniz. Yepyeni size her alanda yardımcı olacak işinizin verimini ve hızını arttıracak internet projeleri ve avantajlarını buradan öğrenebileceksiniz.

Sinema & Dizi Haberleri

Daha önceki yıllarda yaptığımız proje sosyalperde‘nin vermiş olduğu tecrübeleri buraya sakladık. İnternetin olmazsa olmazı olan film ve dizilerin yeni sezonları ne zaman çıkacak? Modern televizyon Netflix’de ne izleyebilirim? Youtube’de keşfetmediğim ne gibi kanallar var? Gibi soruların en doğru ve kendinize uygun cevapları, listeleri bidolutekno.com‘da.

En Yeni Girişimler

Bu kategoride ise ciddi tecrübemiz clefiks start-up’ı sayesinde biriken yüzlerce tecrübemizi aktaracağız. Start-up projemi nasıl oluştururum? Projemde nelere dikkat etmeliyim? Girişimime nasıl yatırım sağlarım? Gibi soruların cevaplarının yanı sıra en son hangi start-up projeleri ve girişimlerinin tanıtımlarıda burada hatta seninde bir girişim projen varsa durma paylaş bizimle yayımlansın Bi’Dolu Tekno‘da.

Bi’Dolu Teknoda Başka Neler Var?

Dolu dolu teknoloji derken laf olsun diye değil gerçekten dolu dolu. İşte bu saydıklarımınızın yanı sıra sizlere başka neler anlatacağız;

Bi’Dolu Tekno | Dolu Dolu Yenilik!