En İyi 5 İnternet Servis Sağlayıcısı

Teknoloji çağında yaşadığımızı varsayarsak internetsiz bir ev düşünmek olanaksız. Tamam mobil internet sağlayıcılarımız var ama o da bir yere kadar idare ediyor. Bu yazıda ev/ofis ve işyerleriniz için en ideal internet sağlayıcılarını derledik.

Türk Net

İnternet sağlayıcısı olarak ülkemizde uzun zamandır hizmet veren Türk net, müşteri memnuniyetini arttırmak için ve sahadaki etkinliğini arttırmak için çeşitli fırsat ve kampanyalarla sizlerin hizmetinize sunuluyor. Bu bağlamda yapmış olduğu kolaylıklardan biri de hâlihazırda kullanmış olduğunuz internet firması ile sözleşme fesih bedelinizin 120 TL’sini kendileri ödüyor.

Tarifelere gelecek olursak yine bir hayli tatmin edici paketler var. İlk ay ücret ödemediğiniz bu internet hizmetine, çıkmak istediğiniz an herhangi bir fesih bedeli gibi ücretlendirme ile karşılaşmıyorsunuz. Geliştirdiği reklam ağıyla son yılların en popüler internet sağlayıcısı olan Türk Net, oturduğunuz semtin fiber altyapısına göre farklı mega bitlerde internet hızı sunuyor.

Türk Telekom

Türkiye üzerindeki en köklü internet ağlarından birine sahip olan Türk Telekom, Avea ile birleşmesinden sonra TT Net ismini değiştirerek yoluna devam etti. An itibariyle en çok tercih edilen internet sağlayıcısı olma özelliğine de sahip. Son derece gelişmiş fiber altyapısı ile bu alanda ülkenin hemen hemen her yerinde kabloları geçmekte olan bir firma. Ortalama fiyatların hemen hemen denginde bir pazar fiyatıyla rakip firmalarla yarışabilir cinsten.

İlk üyeliğinize özel taahhütlü süreniz boyunca kullanacağınız modem Türk Telekom tarafından ücretsiz olarak tahsis edilir. Limitsiz internet fiyatları ortalama 70 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Uydu Net

İnternet evreninde son yıllarda etkisini gösteren Uydu Net, fiyat performans açısından sunduğu kaliteyle kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştı. İnternet sağlayıcısına başvuruda bulunabilmek için ikamet ettiğiniz konumun kablolu TV destekli bir altyapıya sahip olması yeterlidir.

24 aylık taahhüt verme koşuluyla aylık 20 TL’den başlayan uygun fiyatlarıyla yüksek kalitede internetin keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell SuperOnline

Mobil cihazlarda sağladığı internet hızını evlerinize taşıma parolasıyla yola çıkan Turkcell, bu bağlamda kurduğu SuperOnline hizmetleriyle ülkenin en hızlı fiber bağlantılarından birini sağlıyor. Her ne kadar ülkedeki en sorunlu hizmet olarak değerlendirilse de, bu sorunları hızlı bir şekilde gidermek için müşteri hizmetleri ile var gücüyle çalışıyor. Yakın zamanda kurulan fiber optik kablo sistemi ile bu sorunları minimuma indirgeyen Turkcell, kullanıcılardan bir hayli olumlu dönüt almış durumda. Hızlı ve güvenilir bir internet hizmeti istiyorsanız kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir opsiyon.

İnternet sitesi ve çeşitli aplikasyonlar aracılığı ile size uygun paketleri seçebilir veya istediğiniz paketi oluşturarak fiyatını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Net

Türk Telekom altyapısını kullanarak hizmet veren Vodafone, diğer rakip firmalardan çok sonra piyasaya çıksa da son zamanlarda sunduğu kampanyalarla bir hayli kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı. Fiyat performans açısından oldukça yararlı bir opsiyon olarak değerlendirilebilir.

Adil kullanım kotası gibi sizi sınırlayan unsurlardan bağımsız, ihtiyaçlarınıza en uygun paketleri seçebilir, uygun ödeme şekilleriyle internet hızınızı arttırabilirsiniz.

Siz hangi servis sağlayıcıyı kullanıyorsunuz?