Tek Şarj Edilmeye 17 Saat Dayanan Meizu HD60 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

Son dönemlerde çıkarttığı ürünler ile adını duyuran Meizu, HD60 ismini verdiği yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. Tek şarj edilmeye 17 saat dayanan kablosuz kulaklık her kesimin ilgisini çekecek türden bir kulaklık.

Yine bugün amiral gemisi telefonları Meizu 17 ve Meizu 17 Pro’yu tanıtan Meizu, şimdi ise Meizu HD60 model isimli kablosuz kulaklığını tüketicinin beğenisine sundu. Üstün özellikleri ile piyasada ses getireceğe benzeyen kulaklık tasarımı ile de kendinden söz ettiriyor.

Meizu HD60, Bluetooth 5.0 desteğine sahip bir şekilde satışa sunulacak ve görüşmeler ya da müzik keyfi gibi birçok alanda kullanılabilecek. Qualcomm’un aptX isimli teknolojsine sahip olarak çıkış yapacak kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip.

Meizu HD60 kablosuz kulaklığı, sağ kulaklığın alt tarafında bulunan buton yardımı ile farklı ses modları arasında geçiş yapabilmekte. Ayrıca en çekici özelliği olan 900 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olması. USB Type-C girişinden şarj oluyor ve tüketicilere tek şarjla tam 17 saat kullanım imkanı sunuyor.

Meizu HD60 Fiyatı

Meizu tarafından yapılan ilk açıklamaya göre Meizu HD60, 115 dolar yani yaklaşık 880 TL + vergi karşılığında satın alınabilecek. 11 Mayıs tarihinden itibaren Çin’de satışa sunulacak olan Meizu HD60 kablosuz kulaklık Türkiye piyasasına sunulacak mı sunulmayacak mı henüz net bir bilgi yok.