Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Xiaomi Mi AirDots 2 SE Tanıtıldı!

Apple AirPods piyasaya sürüldükten sonra Xiaomi’den Huawei’ye bir hayli üretici eş çözümlerini tanıttı. Bunlardan birisi olan Xiaomi Mi AirDots 2’yi pahalı bulanlar için Xiaomi Mi AirDots 2 SE tanıtıldı. İşte kulaklığın özellikleri ve maliyeti!

Xiaomi Mi AirDots 2 SE özellikleri ve fiyatı

Standart model ile SE arasındaki esas fark yüksek çözünürlüklü LHDC codec dayanağının olmaması, AAC’yi sunması. Telefonunuza irtibat için Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılıyor ve sinyaller her iki kulaklığa aynı anda iletiliyor.

Kulaklıkların her biri 4.7 gram ağırlığında ve 5 saate kadar kullanım süresi sunuyor. 48 kilogram ağırlığındaki kutu batarya ömrünü 20 saate kadar uzatıyor ve birlikte gelen USB-C kablo ile 1.5 saat içerisinde şarj edilebiliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi uygun maliyetli bu çözümde kablosuz şarj takviyesi bulunmuyor.

Piyasadaki öbür kulaklıklar ile eş biçimde dokunmatik hakimiyetlere sahip olan Mi AirDots 2 SE’yi rastgele bir Xiaomi telefon ile kullandığınızda şarj gidişatını görebiliyorsunuz. Her iki kulaklığın ve paketin şarj aleti gösteriliyor.

Gelelim, en çok merak edilen mevzuya: Xiaomi Mi AirDots 2 SE maliyeti 24 dolar olarak tanımlandı. Şu anda Çin’de ön siparişe sunulan kulaklığın ülkemize ne zaman geleceği bilinmezliğini korumakta.