Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ

Creaception Medya ve İnternet Hizmetleri A.Ş
Halkalı Meydan Rezidans E Blok No: 36

TEL: 0 850 346 27 06

FAX: 0 850 346 27 06

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Mert ÖZDEMİR
mert.ozdemir@bidolutekno.com

SORUMLU MÜDÜR:
M. Sercan ŞAHİN
sercan.sahin@bidolutekno.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Mustafa KIZIL
mustafa.kizil@bidolutekno.com

Rahim GÜVEN
rahim.guven@bidolutekno.com

Ercan SAVAŞÇI
ercan.savasci@bidolutekno.com

REKLAM REZERVASYON

ads@bidolutekno.com

HUKUKİ İŞLER

Av. M. Barat TAN

ALTYAPI ve TEMA

WordPress Özel Yazılım

UYARI

bidolutekno.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Creaception Medya ve İnternet Hizmetleri A.Ş’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2017 bidolutekno.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bidolutekno.com’a aittir. bidolutekno.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bidolutekno.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

bidolutekno.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bidolutekno.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bidolutekno.com. However, sometimes the bidolutekno.com uses third parties to process your information. bidolutekno.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bidolutekno.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bidolutekno.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bidolutekno.com and its services. When you use bidolutekno.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bidolutekno.com cookies section of our full Privacy Policy.