Samsung’un Uygun Fiyatlı Telefonu Galaxy M11 Türkiye’de

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden Samsung, son zamanlarda benzer büyük üreticiler gibi giriş ve orta segment telefon modellerini önemsiyor.

Samsung’un üzerinde çalıştığı ve geçtiğimiz ay tanıtılan yeni giriş segment telefon modeli Galaxy M11 Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung Galaxy M11 Türkiye’de Satışta

Samsung’un suskun bir biçimde geçtiğimiz ay duyurduğu giriş segment telefon modeli Samsung Galaxy M11’in özelliklerine baktığımızda karşımıza 6,4 inç büyüklüğünde HD+ bir ekran ve ekranın sol üst köşesinde yer alan 8 MP çözünürlükte bir kameraya sahip.

Telefon modelinin arka tarfında ise 13 MP, 5 MP ve 2 MP çözünürlükte 3 kameralı bir montaj ve parmak izi okuyucu bulunuyor.

Türkiye’de satışa sunulan Galaxy M11 kudretini ise Cortex-A53 operasyoncusundan ve 3 GB RAM’inden alıyor. Telefon modelinin kullanıcılarına sunduğu depolama alanı ise 32 GB.

Giriş segment telefon modellerinde sıkça görmediğimiz 15 W süratli şarj dayanağına sahip olan Galaxy M11, 5000 mAh pil kapasitesine sahip.

Samsung Galaxy M11 Türkiye Satış Fiyatı

Türkiye’de satışa sunulan Samsung Galaxy M11 siyah, mavi ve menekşe renkleri ile satın alınabilecek. Bugün itibari ile satın alınabilen telefon modelinin Türkiye satış fiyatı ise 1379 TL olarak tanımlanmış vaziyette.