Playstation Plus Mayıs 2020 Oyunlarını Açıkladı!

Playstation Plus‘a abone olan oyun severlere ücretsiz olarak verilecek oyunlar resmi olarak açıklandı. Bu ay görülen o ki simülasyon oyunları oynayacağız.

SONY, Playstation Plus sistemine üyeliği olan oyun severlere her ay başında ücretsiz oyunlar sunuyor. Bu ayın yani Mayıs 2020 oyunları belli oldu. Daha önce ortaya çıkan dedikodularda çok farklı oyunların isimleri geçiyordu ama gördüğümüz kadarıyla simülasyon oyunları geldiğini görüyoruz.

Playstation Plus, Mayıs 2020 oyunları açıklandı

Playstation Plus tarafından yapılan açıklamada Mayıs 2020 için oyun severlere Cities: Skylines Playstation 4 Edition ve Farming Simulator 19 oyunlarının ücretsiz olarak verileceği açıklandı.

Playstation, geçtiğimiz ay yani Nisan ayında ise Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0 oyunlarını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmuştu.

Cities: Skylines Playstation 4 Edition Hakkında

Hepimizin bir ara merak ettiği ve oynadığı simülasyon türlerinden olan şehir kurma simülasyonlarının son dönemdeki en büyük temsilcisi olan Cities Skylines, gerçek bir şehrin nasıl oluşturulduğunu ve oluşturulan bu şehrin nasıl idare edilmesi gerektiğini zorluklarıyla oyun severlere hissettiriyor.

Altyapı, trafik ve çarpık şehirleşme problemleri gibi sorunlar ile uğraşırken gece/gündüz döngüsü gibi oyunu zenginleştiren bazı detaylar da bulunuyor.

Farming Simulator 19 Hakkında

Farming Simulator 19, isminden de anlaşılacağı gibi bir tarım simülasyonu oyunudur. Bu simülasyonda dünyanın en büyük tarım makine şirketlerinin araçlarını kullanabilecek ve gerçekten bir tarım işçisi ya da sahibi gibi hissedebileceksiniz.

Bu ücretsiz oyunların indirme süresi 5 Mayıs‘ta başlayacak ve 1 Haziran tarihine kadar sürecek. Eğer geçtiğimiz ayın oyunlarını henüz indirmediyseniz 5 Mayıs’a kadar vaktiniz var.

Siz bu ayın ücretsiz oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?