Square Enix, Deus Ex: Mankind Divided’ın Yeni Sürümü %85 İndirimle Satışta!

Video oyun sektörünün ehemmiyetli adlarından bir tanesi olan Square Enix, geçtiğimiz senelerde “Deus Ex: Mankind Divided” adlı bir oyun piyasaya sürdü. Oyunseverlerin alakasını sürüklemeyi muvaffak olan oyun, buna karşın uzunca bir vakit süresince olumsuz bir biçimde gündemde yer aldı. Zira oyun, ilk etapta optimizasyon meseleleri, ikinci etapta ise öyküsünün istenilen seviyede olmaması sebebiyle münakaşaların odağında olmuştu.

Şimdiyse Square Enix, haberlerimize daha çok başlattığı fiyatsız oyun kampanyalarıyla mevzu olan GOG adlı bir oyun platformunda, Deus Ex: Mankind Divided’ın özel bir versiyonunu yayınladı. Bu özel versiyon, “Denuvo anti-tamper” teknolojisini kapsamıyor. Ancak oyununun Steam‘deki versiyonunun hala DRM kapsadığını söylemek gerekiyor. Bu özel versiyon, şu an için yalnızca GOG’a özel geliştirilmiş gidişatta.

Deus Ex: Mankind Divided, aksiyon dolu ve casusluk temalı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunseverler, bu oyunda Adam Jensen’ın öyküsüne eşlik ediyorlar ve kendilerine verilen misyonları bitirmeye çalışıyorlar. Ancak Deus Ex: Mankind Divided’da gerçekten de ilerlemek istiyorsanız, oyuna ciddi anlamda kafa yormanız, muhtelif taktikleri yaşama geçirmeniz ve sahip olduğunuz teçhizatları en doğru biçimde kullanmanız gerekiyor.

Dawn Engine kullanılarak geliştirilmiş olan Deus Ex: Mankind Divided, DX11 ve DX12 takviyesine sahip. Ancak yapılan testler, bu oyunun DX11 yardımında çok daha akıcı bir biçimde çalıştığını gözler önüne seriyor. Ayrıca bu oyunu akıcı bir biçimde oynayabilmeniz için az da olsa eforlu bir bilgisayara sahip olmanız gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Square Enix, GOG üzerinden satışa sunduğu Deus Ex: Mankind Divided’ı, 5 gün süresince yüzde 85 indirimli sunuyor. Bu bağlamda oyuna sahip olmak isteyen oyunseverler, önümüzdeki 5 gün süresince 30 dolar yerine yalnızca 5 dolar ödeme yapmak gidişatında olacaklar. Şayet sizler de GOG üzerinden piyasaya sürülen bu oyunu hemen satın almak isterseniz, burada bulunan irtibatı kullanabilirsiniz.

NOT DÜŞELİM:  Denuvo anti-tamper teknolojisi, piyasaya sürüldüğü dönemlerde oyun sektörü için çok önemli bir gelişme olarak lanse edildi. Çünkü bu teknoloji, oyunların kırılmasının önüne geçiyordu. Hatta bu bağlamda oyunları kırarak korsan hale getiren gruplar, bir devrin kapandığını bile söylemişlerdi. GOG’da satışa sunulan Deus Ex: Mankind Divided’ın normal sürümden farkı, sadece bu teknoloji içermiyor, yani kırılabiliyor oluşu.