Steam Bahar İndirimleri Ne Zaman? Hangi Oyunlarda Ne Kadar İndirim Var?

Dünyanın en çok oyun türünü bünyesinde barındıran ve en çok tercih edilen çevrimiçi oyun platformu olan Steam’ de evde kalınan günlere ve bahar ayına özel %75’ e varan dev indirimler başladı! Bu listemizde sizler için an itibariyle indirimde olan 5 farklı oyunu derledik…

Football Manager 2020

Her yıl çıkan yeni ve güncel oyun formatıyla çıktığı andan itibaren futbolseverlerin gönlünde taht kuran Football Manager 2020 an itibariyle %33 indirimle birlikte 199,00 TL yerine 133,33 TL’ye Steam’ de. Oyun içi satın alımlar yapabildiğiniz oyunun konusu adından da anlaşılacağı üzere bir futbol menajerlik oyunu. Kendi takımınızı kurup gerekli transferleri gerçekleştirerek bütün kupaları kazanmaya çalıştığınız oyun, bu bahar döneminde alınabilecek en mantıklı oyun gibi duruyor. Zira bu sene liglerin doğru düzgün oynanmadığını ele alırsak seneye yeni bir sürümü çıkmayabilir…

Assasin’s Creed Origins

Kitaplarından tutun da filmine kadar başlı başına çok büyük bir yapım olan Assasin’s Creed oyun serisinin en gözde oyunlarından biri olan Origins, Antik Mısır’ da geçen ve sonu olmayan bir iktidar savaşını konu alıyor. Oyunun klasik hale gelmiş görsel grafikleri ve oyun içi dinamikleriyle gerçekten teknolojinin geldiği son noktayı bizlere kanıtlıyor. Bahar sezonunda tam %75 oranında bir düşüşle 67,25 TL’ye alabileceğiniz oyun, açık dünya TPS modunda oynayabileceğiniz nadir ve kaçırmamanız gereken oyunlardan bir tanesi.

Squad

Son dönemlerin popüler FPS oyunlarından biri haline gelen Squad, adından da anlaşılacağı üzere bir takım oyunu. Klasik 5v5 takım oyunlarının aksine toplam 50v50 gibi büyük bir grubun iletişim halinde olarak kazanmaya çalıştığı ve geniş çaplı bir haritaya sahip olan askeri/taktiksel bir savaş oyunu. İndirim sezonunda %35 gibi makul bir indirimle 51,99 TL’ye satın alabileceğiniz oyunun sistem gereksinimleri de bilgisayarınızı fazla yormayacak cinsten.

Secret Neighbor

Bahar sezonunda aksiyon ve macera severler için üretilmiş hafif korku temalı soft grafikleriyle bilgisayar üzerinde fazla ağırlık yapmayan bir oyun. Oyun içinde komşunuzun evinde yapacağınız korku dolu bir maceraya davet ediliyorsunuz. Üstelik 24 saat içerisinde ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz oyun, beğenirseniz satın alabilmeniz için %50 indirimle tam 16 TL ile satışta. Kaçırmamanızı tavsiye ettiğim ve arkadaşlarınızı davet ederek daha zevkli hale getirebileceğiniz bir oyun.

Metal Gear Solid V

Son oyunumuzsa hikayeli oyun severler için. Daha önceki serilerde biten oyun sonlarıyla kendine hayran bırakan MGS, serinin şuana kadarki son oyunu olan Metal Gear Solid V ile oyuncuları tatmin etmeye çalışıyor.

Bütün oyuncuları doyasıya oyun tadına varabilsin diye 6 Mayıs’a kadar %75 indirimle 24,87 TL gibi cüzi bir rakamla piyasaya sürülen oyun, tatlı grafikleri ve olağanüstü senaryosuyla oyuncuları adeta cezbediyor. Özel promosyon sürecinde bu kadar ucuzlamışken, Steam oyun kütüphanenizde olmayı kesinlikle hak eden bir oyun olduğunu söylemek lazım.

Siz bu indirimler hakkında ne düşünüyorsunuz?