Beklenen Film Cinayet Süsü Resmen Netflix’te!

Netflix Türkiye, Instagram hesabından paylaştığı görsel ile çok beklenen filmlerden olan Cinayet Süsü filminin platformlarına eklendiğini açıkladı. Polisiye, komedi türündeki film cinayet masası ekibinin bir seri katili yakalama çalışmalarını ele alıyor.

Ülke olarak korona dolayısıyla evde kaldığımız bu günlerde dışarı çıkamayıp sadece evde yapabileceğimiz etkinlikler ile hayata tutunmaya çalışıyoruz. Bu etkinliklerden en öne çıkanı ise film izlemek. Bu etkinliğimiz için ise kullanabileceğimiz platformların başında Netflix geliyor.

Cinayet Süsü Netflix’te

Aynı içeriklerden sıkılan kullanıcılar için sevindirici haberi, Netflix Türkiye Instagram sayfası duyurdu. Vizyona girdiğinden beri adından sıkça bahsettiren film “Cinayet Süsü” Netflix’e eklendi. Cinayet Süsü izlemek için Netflix’e kaydolmanız yeterli.

Komedi, polisiye türünde olan filmin Netflix’e eklenmesi birçok sinemasever tarafından olumlu karşılandı. Filmin başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür isimlerini görmekteyiz.

Cinayet Süsü Filmi Fragmanı İzle

Siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz?