Tom Hardy, Yanlışlıkla Venom’un Örümcek Adam’ı Öldürdüğü Bir Görsel Paylaştı

İlk filmi seyirciler tarafından alaka gören Venom’un yeni filminin önümüzdeki ekim ayındaki vizyon tarihi koronavirüs salgını sebebiyle Sony tarafından ertelenmişti

Venom: Let There Be Carnage’in vizyon tarihi 2021 senesine kalmış olmasına karşın filmin yıldızı Tom Hardy, filme alakanın eksilmemesi için sosyal medya hesabından sık sık Venom paylaşımları yapıyor.

Tom Hardy, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından Venom’un Örümcek Adam’ı öldürdüğü bir görsel paylaşmıştı. Hardy, görseli paylaştıktan sonra süratli bir biçimde sildi ancak binlerce birey çoktan bu paylaşımın ekran görüntüsünü almıştı.

Venom’un Örümcek Adam’ı yediği bir önceki görsel:

Hardy, Venom’un Örümcek Adam’ı böldüğü ilk görselin ardından Venom’un Örümcek Adam’ı ‘yediği’ yeni bir görsel daha paylaştı. Hardy’nin paylaştığı görselde Venom’un Örümcek Adam’ın kafasını yemesi ve çevreye saçılan kanlar, oldukça vahşey oldu bir görüntü oluşturuyor; tıpkı Venom’un isteyeceği gibi… Ancak Hardy, böyle bir görselin Instagram hesabında kalmasını istemiyor olacak ki görseli paylaştıktan kısa müddet sonra sildi.

Venom’un yıldızı Tom Hardy’nin Örümcek Adam’lı Venom görselleri paylaşması, Örümcek Adam’ın Venom filmlerinde görüleceği dedikodularının ortaya çıkmasını sağlıyor. Ancak Hardy’nin iki görseli de kaldırması, rivayetleri bastırma istikametindeki tutumlar olarak değerlendiriliyor.

Venom’un Örümcek Adam’ı yediği yeni görsel:

Örümcek Adam’ın yeni Venom filminde olacağına dair bu zamana kadar rastgele bir bilgi ortaya çıkmadı. Hardy’nin paylaştığı görseller hayranların kafasında bir sual işareti oluşturmasına karşın Sony cephesinden rastgele bir söyleme gelmedi.

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?